Lokalizacja – Nowoczesne Wójtowo

Lokalizacja osiedlaCechą charakterystyczną dla „Nowoczesnego Wójtowa” jest duża – wahająca się pomiędzy 1000 m2 a 1400 m2 powierzchnia działek, która w przyszłości pozwoli Ci na wiele sposobów ich zagospodarowania. Sam budynek również jest przestronny.

W środku naszych funkcjonalnych domów znajdziesz przestronny salon z jadalnią, który możesz oddzielić od kuchni lub połączyć z nią tworząc ogromną, idealną dla rodzinnych spotkań przestrzeń. Głównymi atutami domów są cztery sypialnie, komfortowe łazienki, pralnia. Ponadto w budynku znajduje się duża kotłownia, która jest przystosowana pod ogrzewanie gazem.

Domy w „Nowoczesnym Wójtowie” to idealne miejsca do zamieszkania przez rodzinę liczącą sobie cztery, a nawet pięć osób.
„Nowoczesne Wójtowo” otoczone jest zielenią. Bliskość Olsztyna, który zlokalizowany jest w odległości zaledwie trzech kilometrów.
Zapraszamy Cię do wizyty na osiedlu w Wójtowie!

15 Powodów, dla których powinieneś zamieszkać w "Nowoczesnym Wójtowie"


1. Nowoczesny dom - Nowoczesny, funkcjonalny domek zapewni Ci komfort życia o jakim zawsze marzyłeś. Nasze domy to miejsce idealne do pracy i wypoczynku, a przede wszystkim spędzania czasu z najbliższymi.
2. Spokojna okolica - Nowoczesne Wójtowo to osiedle położone w bezpiecznej i spokojnej okolicy, którą docenisz jeżeli jesteś zmęczony wielkomiejskim zgiełkiem.
3. Czyste powietrze - Kiedy zamieszkasz w Nowoczesnym Wójtowie będziesz mógł delektować się świeżym powietrzem, które nie jest dostępne dla mieszkańców wielkich miast.
4. Brak hałasu - Nowoczesne Wójtowo to brak charakterystycznego dla metropolii hałasu. Cisza przeplatana odgłosami natury pozytywnie wpłynie na wypoczynek.
5. Harmonia z naturą - Pokochasz dom w Nowoczesnym Wójtowie, jeżeli cenisz sobie bliskość z naturą, a jednocześnie chcesz mieszkać blisko miasta.
6. Dobry dojazd do Olsztyna - Nowoczesne Wójtowo jest dobrze skomunikowane z Olsztynem, zaledwie 3 km od obwodnicy.
7. Duża działka - Wszystkie domy w Nowym Wójtowie posiadają duże działki, które zagospodarujesz według własnego uznania. Będą one idealnym miejscem zabaw dla Twoich dzieci, a także spędzania czasu z rodziną
8. Bliskość obwodnicy - Bliskość obwodnicy sprawia, że dom w Nowoczesnym Wójtowie jest idealnym miejscem dla zmotoryzowanych.
9. Bliskość jezior 0 W okolicy Nowoczesnego Wójtowa znajdują się malownicze jeziora, które będą stanowiły wymarzone miejsce do wypoczynku i aktywnego spędzania wolnego czasu.
10. Prywatność - Nowoczesne Wójtowo to miejsce stworzone dla Ciebie, jeżeli cenisz sobie prywatność. Idealnie wyciszony domek będzie doskonałą izolacją od sąsiadów.
11. Niskie koszty eksploatacji - Domy w Nowoczesnym Wójtowie zostały zaprojektowanie w oparciu o wytyczne współczesnego budownictwa energooszczędnego, co jest dla Ciebie gwarancją niskich kosztów ich eksploatacji.
12. Idealne miejsce dla licznej rodziny - Domy w Nowoczesnym Wójtowie są bardzo przestronne i komfortowe, dlatego sprawdzą się doskonale, jeżeli Twoja rodzina liczy cztery, a nawet pięć osób.
13. Przyjazna infrastruktura - Nowoczesne Wójtowo to nowe osiedle, które stopniowo zacznie się rozrastać. W przyszłości pojawią się tu sklepy, boisko, na którym będą bawić się Twoje dzieci, plac zabaw, a także wiele innych użytecznych miejsc.
14. Duże możliwości aranżacji przestrzeni - Jeżeli wymarzyłeś sobie wnętrze swojego mieszkania, Nowoczesne Wójtowo będzie idealnym miejscem, żeby wprowadzić te marzenia w życie. Domy zostały zaprojektowane w taki sposób, żeby dać Ci duże możliwości ich aranżacji.
15. Wentylacja - Decydując się na dom w Nowoczesnym Wójtowie masz możliwość zakupu projektu wentylacyjnego, który podczas gorących letnich dni pozwoli Ci się cieszyć przyjemnym chłodem.