Działki Wójtowo to olbrzymia przestrzeń | Nowoczesne Wójtowo - osiedle domów jednorodzinnych, 3 km od Olsztyna

Działki Wójtowo to olbrzymia przestrzeń

Działki Wójtowo
12 kwietnia 2017
Domy Olsztyn
12 kwietnia 2017

Działki Wójtowo to olbrzymia przestrzeń

Nowo powstające osiedle w miejscowości Wójtowo to miejsce, które posiada wiele udogodnień. Jednym z nich są niewątpliwie działki Wójtowo charakteryzujące się dużą powierzchnią. Własna przestrzeń wokół domu daje jego mieszkańcom poczucie prywatności. Dodatkowo działkę można obsadzić krzewami iglastymi,  które stanowią jej izolację, a także wyjątkową ozdobę. Działka pozwala na postawienie dodatkowego garażu lub przydomowego warsztatu. Dla większości mieszkańców stanie się natomiast miejscem odpoczynku i rekreacji.

Działki Wójtowo są nieocenione dla rodzin z dziećmi. Specjalnie zaaranżowana, bezpieczna przestrzeń wokół domu będzie stanowiła najlepsze miejsce zabaw dla dzieci w każdym wieku. Właściciele mogą urządzić na niej plac zabaw, a nawet basen. Bardzo ważne jest, żeby przy zagospodarowaniu przydomowej przestrzeni zwrócić szczególną uwagę na likwidację czynników, które mogą stanowić zagrożenie dla najmłodszych członków rodziny. Należy unikać wszelkich ostrych przedmiotów i zapadnięć w ziemi, na działce nie powinniśmy hodować trujących roślin. Również wszystkie substancje chemiczne używane w ogrodzie powinny znajdować się w niedostępnym dla dzieci miejscu.

Przy projektowaniu działki Wójtowo warto uwzględnić przestrzeń do zabawy, która może być obsadzona jedynie trawą lub wyłożona posadzką. Dobrym pomysłem jest oddzielenie jej od części ogrodowej za pomocą kostki granitowej lub innego rodzaju kamieni. Można pomyśleć także o zadaszeniu części działki na wypadek deszczowej pogody.