O inwestycji | Nowoczesne Wójtowo - osiedle domów jednorodzinnych, 3 km od Olsztyna
15

Powodów, dla których powinieneś zamieszkać w "Nowoczesnym Wójtowie"

Nowoczesny projekt domu

HomeKoncept-23---kolor-brąz
HomeKoncept-23---zdjecie-1
HomeKoncept 23 - zdj�cie 3
logohomekoncept

Nowoczesne osiedle

dol
gora

Rzuty domu

rzut_parter
rzut_poddasze

Nowoczesne wnętrze

HomeKONCEPT_23_wnetrze_1
HomeKONCEPT_23_wnetrze_2
HomeKONCEPT_23_wnetrze_3
HomeKONCEPT_23_wnetrze_4
HomeKONCEPT_23_wnetrze_5
HomeKONCEPT_23_wnetrze_6
HomeKONCEPT_23_wnetrze_7
HomeKONCEPT_23_wnetrze_8
HomeKONCEPT_23_wnetrze_9

Elewacja

HomeKoncept-23-Lustro-elewacja-frontowa
HomeKoncept-23-Lustro-elewacja-ogrodowa
HomeKoncept-23-Lustro-elewacja-boczna-II
HomeKoncept-23-Lustro-elewacja-boczna-I-2
HomeKONCEPT_23_L_ZT-2
1. Nowoczesny dom

Nowoczesny, funkcjonalny domek zapewni Ci komfort życia o jakim zawsze marzyłeś. Nasze domy to miejsce idealne do pracy i wypoczynku, a przede wszystkim spędzania czasu z najbliższymi.


2. Spokojna okolica

Nowoczesne Wójtowo to osiedle położone w bezpiecznej i spokojnej okolicy, którą docenisz jeżeli jesteś zmęczony wielkomiejskim zgiełkiem, a także gdy wychowujesz małe dzieci.


3. Czyste powietrze

Kiedy zamieszkasz w Nowoczesnym Wójtowie będziesz mógł delektować się świeżym powietrzem, które nie jest dostępne dla mieszkańców wielkich miast. Brak smogu w dłużej perspektywie czasu pozwoli Ci się cieszyć lepszym zdrowiem.


4. Brak hałasu

Nowoczesne Wójtowo to brak charakterystycznego dla metropolii hałasu. Cisza przeplatana odgłosami natury pozytywnie wpłynie na stan Twojej psychiki i zapewni Ci wypoczynek na najwyższym poziomie.


5. Harmonia z naturą

Pokochasz dom w Nowoczesnym Wójtowie, jeżeli cenisz sobie bliskość z naturą, a jednocześnie nie chcesz rezygnować w wygód jakie oferują najnowsze zdobycze cywilizacji.


6. Dobry dojazd do Olsztyna

Nowoczesne Wójtowo jest doskonale skomunikowane z Olsztynem, dlatego mieszkanie tu jest doskonałym pomysłem, kiedy pracujesz lub uczysz się w stolicy województwa wamińsko-mazurskiego.


7. Duża działka

Wszystkie domy w Nowym Wójtowie posiadają duże działki, które zagospodarujesz według własnego uznania. Będą one idealnym miejscem zabaw dla Twoich dzieci, a także spędzania czasu z rodziną.


8. Bliskość obwodnicy

Bliskość obwodnicy sprawia, że dom w Nowoczesnym Wójtowie jest idealnym miejscem dla zmotoryzowanych.


9. Bliskość jezior

W okolicy Nowoczesnego Wójtowa znajdują się malownicze jeziora, które będą stanowiły wymarzone miejsce do wypoczynku i aktywnego spędzania wolnego czasu.


10. Prywatność

Nowoczesne Wójtowo to miejsce stworzone dla Ciebie, jeżeli cenisz sobie prywatność. Idealnie wyciszony domek będzie doskonałą izolacją od sąsiadów.


11. Niskie koszty eksploatacji

Domy w Nowoczesnym Wójtowie zostały zaprojektowanie w oparciu o wytyczne współczesnego budownictwa energooszczędnego, co jest dla Ciebie gwarancją niskich kosztów ich eksploatacji.


12. Idealne miejsce dla licznej rodziny

Domy w Nowoczesnym Wójtowie są bardzo przestronne i komfortowe, dlatego sprawdzą się doskonale, jeżeli Twoja rodzina liczy pięć, a nawet sześć osób.


13. Przyjazna infrastruktura

Nowoczesne Wójtowo to nowe osiedle, które stopniowo zacznie się rozrastać. W przyszłości pojawią się tu sklepy, boisko, na którym będą bawić się Twoje dzieci, plac zabaw, a także wiele innych użytecznych miejsc.


14. Duże możliwości aranżacji przestrzeni

Jeżeli wymarzyłeś sobie wnętrze swojego mieszkania, Nowoczesne Wójtowo będzie idealnym miejscem, żeby wprowadzić te marzenia w życie. Domy zostały zaprojektowane w taki sposób, żeby dać Ci duże możliwości ich aranżacji.


15. Wentylacja

Decydując się na dom w Nowoczesnym Wójtowie masz możliwość zakupu projektu wentylacyjnego, który podczas gorących letnich dni pozwoli Ci się cieszyć przyjemnym chłodem.