Finansowanie – Nowoczesne Wójtowo

Pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznegoNaszą cechą jest również kompleksowa obsługa - od sprawdzenia zdolności kredytowej, 
aż do wypełnienia wszystkich formalności po odbiorze domu.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że cenisz swój czas i pieniądze, dlatego proponujemy Ci usługi naszego agenta finansowego. Tylko z nami uzyskasz kredyt na dom swoich marzeń na bardzo atrakcyjnych warunkach. Nasz rzetelny i doświadczony pracownik pomoże Ci zaoszczędzić czas, który spędziłbyś na poszukiwaniu informacji i korzystnych cenowo ofert. Możesz być pewien, że agent odpowie na wszystkie Twoje pytania, wytłumaczy Ci różnice pomiędzy ofertami poszczególnych banków i rozwieje ewentualne wątpliwości dotyczące każdego etapu transakcji.

Przy pierwszym spotkaniu agent kredytowy szczegółowo zapozna się z Twoimi oczekiwaniami i możliwościami finansowymi. A podstawie uzyskanych informacji pomoże Ci znaleźć ofertę, która będzie w najwyższym stopniu dostosowana do Twojej sytuacji. To co możemy Ci zaproponować to nie słowa rzucane na wiatr. Dzięki współpracy z wieloma bankami i kilkunastoletniemu doświadczeniu na rynku dysponujemy szerokimi możliwościami pozyskiwania konkurencyjnych kredytów.

Podejmując współpracę z naszą firmą możesz liczyć na kompleksową i sprawną obsługę. Błyskawicznie sprawdzimy Twoją zdolność kredytową, pomożemy Ci wybrać walutę kredytu, najkorzystniejsze oprocentowanie i dostosowany do Twoich potrzeb okres spłaty zobowiązań. Nasze wsparcie obejmuje wypełnianie wszystkich formalności aż do finalizacji umowy z bankiem. Nie czekaj. Przekonaj się, że wymarzony dom z ogrodem położony w malowniczej okolicy jest w zasięgu Twoich możliwości.