O inwestycji | Nowoczesne Wójtowo - osiedle domów jednorodzinnych, 3 km od Olsztyna
15

Powodów, dla których powinieneś zamieszkać w "Nowoczesnym Wójtowie"

Cechą charakterystyczną dla „Nowoczesnego Wójtowa” jest duża – wahająca się pomiędzy 1002 m2 a 1400 m2 powierzchnia działek, która w przyszłości pozwoli Ci na wiele sposobów ich zagospodarowania. Sam budynek również jest przestronny – jego powierzchnia użytkowa wynosi 150 m2, w tym 20.01 stanowi garaż.

W środku naszych funkcjonalnych domów znajdziesz przestronny salon z jadalnią, który możesz oddzielić od kuchni lub połączyć z nią tworząc ogromną, idealną dla rodzinnych spotkań przestrzeń. Poddasze domów stanowią trzy przestronne sypialnie, komfortowa łazienka, pralnia i garderoba. Ponadto w budynku znajduje się duża kotłownia, którą można przystosować pod ogrzewanie paliwem stałym. Domy w „Nowoczesnym Wójtowie” to idealne miejsca do zamieszkania przez rodzinę liczącą sobie pięć, a nawet sześć osób.

„Nowoczesne Wójtowo” otoczone jest zielenią. Bliskość Olsztyna, który zlokalizowany jest w odległości zaledwie trzech kilometrów, od obwodnicy Olsztyna.

Zapraszamy Cię do wizyty na terenie inwestycji!

1. Nowoczesny dom

Nowoczesny, funkcjonalny domek zapewni Ci komfort życia o jakim zawsze marzyłeś. Nasze domy to miejsce idealne do pracy i wypoczynku, a przede wszystkim spędzania czasu z najbliższymi.


2. Spokojna okolica

Nowoczesne Wójtowo to osiedle położone w bezpiecznej i spokojnej okolicy, którą docenisz jeżeli jesteś zmęczony wielkomiejskim zgiełkiem.


3. Czyste powietrze

Kiedy zamieszkasz w Nowoczesnym Wójtowie będziesz mógł delektować się świeżym powietrzem, które nie jest dostępne dla mieszkańców wielkich miast.


4. Brak hałasu

Nowoczesne Wójtowo to brak charakterystycznego dla metropolii hałasu. Cisza przeplatana odgłosami natury pozytywnie wpłynie na wypoczynek.


5. Harmonia z naturą

Pokochasz dom w Nowoczesnym Wójtowie, jeżeli cenisz sobie bliskość z naturą, a jednocześnie chcesz mieszkać blisko miasta.


6. Dobry dojazd do Olsztyna

Nowoczesne Wójtowo jest dobrze skomunikowane z Olsztynem, zaledwie 3 km od obwodnicy.


7. Duża działka

Wszystkie domy w Nowym Wójtowie posiadają duże działki, które zagospodarujesz według własnego uznania. Będą one idealnym miejscem zabaw dla Twoich dzieci, a także spędzania czasu z rodziną.


8. Bliskość obwodnicy

Bliskość obwodnicy sprawia, że dom w Nowoczesnym Wójtowie jest idealnym miejscem dla zmotoryzowanych.


9. Bliskość jezior

W okolicy Nowoczesnego Wójtowa znajdują się malownicze jeziora, które będą stanowiły wymarzone miejsce do wypoczynku i aktywnego spędzania wolnego czasu.


10. Prywatność

Nowoczesne Wójtowo to miejsce stworzone dla Ciebie, jeżeli cenisz sobie prywatność. Idealnie wyciszony domek będzie doskonałą izolacją od sąsiadów.


11. Niskie koszty eksploatacji

Domy w Nowoczesnym Wójtowie zostały zaprojektowanie w oparciu o wytyczne współczesnego budownictwa energooszczędnego, co jest dla Ciebie gwarancją niskich kosztów ich eksploatacji.


12. Idealne miejsce dla licznej rodziny

Domy w Nowoczesnym Wójtowie są bardzo przestronne i komfortowe, dlatego sprawdzą się doskonale, jeżeli Twoja rodzina liczy pięć, a nawet sześć osób.


13. Przyjazna infrastruktura

Nowoczesne Wójtowo to nowe osiedle, które stopniowo zacznie się rozrastać. W przyszłości pojawią się tu sklepy, boisko, na którym będą bawić się Twoje dzieci, plac zabaw, a także wiele innych użytecznych miejsc.


14. Duże możliwości aranżacji przestrzeni

Jeżeli wymarzyłeś sobie wnętrze swojego mieszkania, Nowoczesne Wójtowo będzie idealnym miejscem, żeby wprowadzić te marzenia w życie. Domy zostały zaprojektowane w taki sposób, żeby dać Ci duże możliwości ich aranżacji.


15. Wentylacja

Decydując się na dom w Nowoczesnym Wójtowie masz możliwość zakupu projektu wentylacyjnego, który podczas gorących letnich dni pozwoli Ci się cieszyć przyjemnym chłodem.