Nowoczesne Wójtowo | Nowoczesne Wójtowo - osiedle domów jednorodzinnych, 3 km od Olsztyna

Nowoczesne Wójtowo

Budowa drogi dojazdowej do osiedla cz. 2 – dzień 6
12 kwietnia 2017
Nowoczesne Wójtowo, czyli komfort i wygoda
12 kwietnia 2017

Nowoczesne Wójtowo

Nowoczesne Wójtowo to projekt osiedla, które będzie składało się z dwunastu komfortowych domów jednorodzinnych. Niewątpliwą zaletą tego miejsca jest lokalizacja niedaleko Olsztyna, co pozwala na pełne korzystanie z udogodnień jakie daje miasto, przy jednoczesnym delektowaniu się malowniczą przyrodą i czystym powietrzem. Wielkim atutem jest także obecność jezior, które dają mieszkańcom osiedla ciekawe możliwości spędzania wolego czasu. Projekt jest realizowany przez cenionych specjalistów z branży budowlanej, co jest gwarancją jego najwyższej jakości.

Planowane na 2017 rok Nowoczesne Wójtowo to osiedle idealne dla rodzin ceniących sobie wysoki komfort życia. Wszystkie domy, które wejdą w jego skład będą posiadały duże działki, co pozwoli ich mieszkańcom na stworzenie wspaniałych ogrodów i miejsc wypoczynku. Na uwagę zasługuje również architektura samych domów, które z daleka będą przyciągać uwagę naturalnym, a jednocześnie nowoczesnym designem. W planach jest zastosowanie w nich połączenia drewnianych desek i białego tynku, które doskonale wpiszą się w malowniczy krajobraz.

 Wnętrza domów spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów. Ich znakiem szczególnym jest przestronność. Właściciele będą mieli również dużo możliwości ich kształtowania. Przykładowo kuchnie i salony mogą stanowić jedną całość, jak i dwa odrębne pomieszczenia. Duże okna sprawią, że pomieszczenia mieszkalne będą jasne i słoneczne. Przewidujemy, że domy będą z powodzeniem służyły pięcioosobowym, a nawet sześcioosobowym rodzinom.