Nowoczesne Wójtowo to rewelacyjna lokalizacja | Nowoczesne Wójtowo - osiedle domów jednorodzinnych, 3 km od Olsztyna

Nowoczesne Wójtowo to rewelacyjna lokalizacja

Nowoczesne Wójtowo, czyli komfort i wygoda
12 kwietnia 2017
Osiedle Wójtowo
12 kwietnia 2017

Nowoczesne Wójtowo to rewelacyjna lokalizacja

Osoby, które planują zakup domu doskonale zdają sobie sprawę, że jego otoczenie jest równie istotne jak projekt samego budynku. Idealną sytuacją jest taka, w której nowoczesny budynek otoczony jest malowniczą przyrodą. Ponadto gdy w bliskiej okolicy znajduje się miasto, w którym można załatwić bieżące sprawy czy choćby zrobić zakupy. Brzmi jak marzenie? Okazuje się, że jest to całkowicie realne. Obecnie budujące się osiedle Nowoczesne Wójtowo spełnia wszystkie te warunki.

 Nowoczesne Wójtowo jest zlokalizowane w pięknej, zielonej okolicy. Oprócz zachwycającej przyrody w bliskim jego otoczeniu znajdują się dwa jeziora, które mogą stać się doskonałym miejscem spędzania czasu, niezależnie od tego, czy jesteśmy zwolennikami aktywnego, czy spokojnego wypoczynku. Wybór tego osiedla to kompromisowe rozwiązanie dla rodzin, w których część członków ceni sobie walory dużych miast, część natomiast kocha przyrodę, ciszę i spokój.

 Nowoczesne Wójtowo jest położone w odległości jedynie trzech kilometrów od Olsztyna. To wystarczająco dużo, żeby uniknąć zanieczyszczonego powietrza, a na tyle mało, żeby w każdej chwili wybrać się na zakupy lub chodzić do pracy i szkoły w tym mieście. Dojazd do Olsztyna jest bezproblemowy, a w bliskiej przyszłości dzięki budowie obwodnicy będzie jeszcze bardziej ułatwiony. Przyszli mieszkańcy osiedla mogą liczyć również na rozwinięcie się przyjaznej młodym rodzinom infrastruktury, dzięki której możliwe będzie załatwienie wielu spraw bez konieczności wyjeżdżania z Wójtowa.