Nowoczesne Wójtowo, czyli komfort i wygoda | Nowoczesne Wójtowo - osiedle domów jednorodzinnych, 3 km od Olsztyna

Nowoczesne Wójtowo, czyli komfort i wygoda

Nowoczesne Wójtowo
12 kwietnia 2017
Nowoczesne Wójtowo to rewelacyjna lokalizacja
12 kwietnia 2017

Nowoczesne Wójtowo, czyli komfort i wygoda

Nowoczesne Wójtowo to osiedle bardzo komfortowych domów, które zostaną docenione zwłaszcza przez duże rodziny. Projekty wszystkich budynków zostały przemyślane z uwzględnieniem najdrobniejszych szczegółów. Przyszli mieszkańcy mogą liczyć, że domy będą spełniały wszystkie założenia budownictwa energooszczędnego, co zdecydowanie zmniejszy koszty ich eksploatacji. Budynki charakteryzują się zwartą bryłą, dwuspadowym dachem i dużymi oknami, co sprawia, że ich ogrzewanie będzie bardzo ekonomiczne.

 Domy na powstającym osiedlu będą posiadały dużą, widną kuchnię, którą w zależności od potrzeb i preferencji będzie można połączyć z salonem. Osoby pracujące w domu z pewnością docenią przestronny, wygodny gabinet. Projektanci przewidzieli, że na poddaszu będą znajdowały się trzy sypialnie, komfortowa łazienka, a także pomieszczenie gospodarcze. Niezaprzeczalnym atutem osiedla Nowoczesne Wójtowo jest ciekawa estetyka budynków, która z założenia ma wpisywać się w malowniczy krajobraz. Ważnym elementem domów będzie drewno połączone z białym tynkiem.

 Okolica osiedla to tereny zielone i piękne jeziora. Lokalizacja ta jest tym bardziej atrakcyjna, że w odległości zaledwie trzech kilometrów znajduje się duże miasto wojewódzkie – Olsztyn. Warto nadmienić, że w niedalekiej przyszłości zostanie zbudowana obwodnica, która połączy Nowoczesne Wójtowo z Olsztynem drogą dwupasmową. Osoby, które zainteresowane są zakupem domu swoich marzeń mogą zapoznać się bliżej z projektem Nowoczesnego Wójtowa. Możliwe jest również przyjrzenie się projektowi z bliska.