Domki Wójtowo | Nowoczesne Wójtowo - osiedle domów jednorodzinnych, 3 km od Olsztyna

Domki Wójtowo

Domy Olsztyn, a otaczająca je natura
12 kwietnia 2017
Domki Wójtowo, czyli bezpieczeństwo na pierwszym miejscu
12 kwietnia 2017

Domki Wójtowo

Ważnym kryterium wyboru domu jest zagospodarowanie jego najbliższego otoczenia. Oprócz komfortowego mieszkania i dużej działki zależy nam na bliskości sklepów, aptek, szkół i przedszkoli. Od czasu do czasu chcemy skorzystać z restauracji lub możliwości zamówienia jedzenia na wynos. Nowo powstające domki Wójtowo będą zlokalizowane w przyjaznej swoim mieszkańcom okolicy. Choć nowoczesne osiedle dopiero powstaje można spodziewać się, że w niedalekiej przyszłości pojawi infrastruktura, która umożliwi właścicielom domków i ich rodzinom w pełni komfortowe życie.

 Domki Wójtowo zlokalizowane będą w bliskiej odległości od Olsztyna, co jest ich niewątpliwym atutem. Jednocześnie miasto znajduje się na tyle daleko, że mieszkańcy osiedla będą mogli cieszyć się niczym niezmąconą ciszą i krystalicznie świeżym powietrzem. Bezpośredni dostęp do obwodnicy sprawia, że z osiedla można bardzo szybko dojechać do stolicy województwa warmińsko-mazurskiego, a także w inne rejony Polski. Położenie prestiżowego osiedla z pewnością docenią wszyscy zmotoryzowani.

 Nowoczesne domki Wójtowo są doskonałym miejscem do zamieszkania dla osób, które pracują lub uczą się w Olsztynie, a jednak nie chcą na co dzień mieszkać w mieście. Luksusowe osiedle może stać się dla nich wymarzonym azylem, miejscem odpoczynku od codziennych spraw. Dzięki dogodnej lokalizacji możliwe będzie jednak zrobienie dużych zakupów, wyjazd do kina, opery czy teatru. Rodzice natomiast szybko i bez problemów odwiozą i odbiorą swoje dzieci ze szkół.