Domki Wójtowo, czyli bezpieczeństwo na pierwszym miejscu | Nowoczesne Wójtowo - osiedle domów jednorodzinnych, 3 km od Olsztyna

Domki Wójtowo, czyli bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Domki Wójtowo
12 kwietnia 2017
Działki Wójtowo gwarantują wiele możliwości
12 kwietnia 2017

Domki Wójtowo, czyli bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Funkcjonalne domki Wójtowo posiadają wiele atutów, które przemawiają za ich zakupem. Jednym w ważniejszych jest ich atrakcyjne położenie. Osiedle znajduje się w zielonej, spokojnej okolicy, w sąsiedztwie dwóch jezior. Otoczenie to daje wiele możliwości spędzania czasu i przypadnie do gustu zarówno sportowcom, jak i amatorom leniwego wylegiwania się na słońcu. Domki będą odpowiednie do zamieszkiwania przez cały rok, a także przez okres wakacyjny. Będą odpowiednie również pod wynajem. Ich konstruktorzy oferują możliwość zakupu projektu wentylacyjnego, który zda egzamin podczas najbardziej upalnych letnich dni zapewniając mieszkańcom posesji przyjemny chłód.

 Dla przyszłych mieszkańców osiedla bardzo istotnym argumentem są kwestie bezpieczeństwa. Jest to tym ważniejsze dla rodzin z małymi dziećmi. Domki Wójtowo powstają na osiedlu strzeżonym, monitorowanym, na które osoby niepożądane nie będą miały wstępu. Dodatkowo ich przemyślana konstrukcja zabezpiecza przed włamaniami. Duża działka w połączeniu ze spokojną okolicą daje mieszkańcom wiele swobody i poczucia komfortu.

 Atrakcyjne położenie osiedla docenią osoby w każdym wieku, prowadzące zróżnicowany tryb życia. Domki Wójtowo są dobrym miejscem dla osób pracujących w Olsztynie i innych okolicznych miastach, a także pracowników zdalnych lub właścicieli firm, którzy szukają spokojnego miejsca do pracy i założenia siedziby swojego przedsiębiorstwa. Domki wyposażone są w przestronny, komfortowy gabinet, który z powodzeniem może stać się prywatnym biurem.