Dom pod Olsztynem | Nowoczesne Wójtowo - osiedle domów jednorodzinnych, 3 km od Olsztyna

Dom pod Olsztynem

Działki Wójtowo gwarantują wiele możliwości
12 kwietnia 2017
Domki Wójtowo to ucieczka od zgiełku miast
12 kwietnia 2017

Dom pod Olsztynem

Dom pod Olsztynem to dobra inwestycja dla osób, które szukają ciszy i spokoju, a jednocześnie oczekują wysokiego standardu życia. Komfortowe domy spełnią oczekiwania najbardziej wymagających konsumentów. Budynki wykonane przez specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej cechują się niezwykle solidną, przemyślaną konstrukcją, a także wysoką estetyką. Nowoczesne budynki, które powstają na osiedlu w Wójtowie posiadają dużą powierzchnię, co umożliwia przyszłym właścicielom swobodną ich aranżację. Duże możliwości daje zwłaszcza dowolne wstawianie i usuwanie ścianek działowych, które pozwalają na przykład oddzielić kuchnię od salonu.

 Luksusowy dom pod Olsztynem zlokalizowany na osiedlu Wójtowo posiada dużą działkę, która może zostać zaaranżowana na ogród, miejsce zabaw dla dzieci, postawimy na niej także basen lub altanę. Na uwagę zasługuje także wnętrze budynku, w którym znajdują się przestronne pokoje, ergonomiczna kuchnia, gabinet, a także komfortowe łazienki. Mieszkańcy docenią także efektowny kominek, który oprócz funkcji ozdobnych pełni także ważne źródło ciepła.

 Dom w Wójtowie cechuje się także przestronnym garażem, do którego można dostać się z zewnątrz, a także od środka. Tego typu rozwiązanie architektoniczne pozwala na dużą oszczędność miejsca. Osoby, które decydują się na dom pod Olsztynem mogą otrzymać budynek całkowicie wykończony – pod klucz lub w stanie surowym, który będzie można dowolnie zaaranżować według własnych potrzeb i preferencji.